Spor

Ronaldo, babasının eski röportajını izleyince gözyaşlarını tutamadı

1 ay önce

Ronaldo, babasının eski röportajını izleyince gözyaşlarını tutamadı

Juventus’un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, İngiltere’de bir TV programına verdiği röportajda gözyaşların tutamadı.
 
İngiltere’de bir televizyon programında ünlü İngiliz gazeteci Piers Morgan’a konuşan Cristiano Ronaldo duygusal anlar yaşadı. Özellikle babası ile ilgili konular sonrası golcü oyuncu hislerini gizleyemedi. Süper yıldızın daha önce hiç görmediği, Euro 2004 öncesi babasıyla yapılan bir röportajın kendisine izletilmesi üzerine ise Ronaldo adeta gözyaşlarına boğuldu.
 
Babasıyla ilgili şu sözleri söyleyen Ronaldo, “Babamı hiç %100 tanıyamadım. Hep sarhoştu. Asla onunla normal bir diyalog kuramadım. Çok zordu. 1 numara olduğumu, aldığım ödülleri ve ne hale geldiğimi hiç göremedi.” ifadelerini kullandı.

 

Kız arkadaşı Georgina’yla ilgili de açıklamalarda bulunan Ronaldo, ‘O bana çok yardımcı oldu. Tabii ki ona aşığım. Georgina benim çocuklarımın annesi. Ben kalbimi ona açtım, o da bana’ dedi.

 

 


Yorumlar için veri yok!

İlgili konular

Malatya ve Adıyaman arasında ‘sınır’ tartışması: 5 yaralı

Malatya ve Adıyaman arasında ‘sınır’ tartışması: 5 yaralı

16 saat önce

Malatya ile Adıyaman arasındaki sınır tartışması yeniden alevlendi.   İddiaya göre Adıyaman'a sınır olan Kozluk Mahallesi'ndeki yaylada yol çalışması yapıldığı sırada bölgeye ...Devamını oku