Türkiye Haberleri

Erdoğan’a oy ver, cennetin anahtarı cebinde!

1 week önce

Erdoğan’a oy ver, cennetin anahtarı cebinde!

AKP Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkan aday adayı Mustafa Göktaş, seçmene "AKP’ye, Erdoğan’a oy verin, cennetin anahtarı cebinize girsin” sözü verdi.

 

31 Mart’taki yerel seçimlerde, AKP Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkan aday adayı olan Mustafa Göktaş, AKP Karaköprü adayı Metin Baydilli'ye destek olduğu bir organizasyon sırasında konuşma yaptı. Göktaş konuşmasında ‘cennetin anahtarını’ vaat etti:

“Analarım, bacılarım, Allah için Peygamber için Metin Baydilli'ye destek çıkın. Ben 32 devlet gezdim. Sudan'a gittim polisler beni kapıda karşıladı. Beni Erdoğan vatandaşı olarak karşıladılar, alıp Ömer Beşir'in yanına götürdüler. Orada bir ay kaldım. Türkiye'nin 81 ili ve ilçesi 31 Mart'ta Ak Parti'ye oy verin, Erdoğan'a oy verin. Erdoğan'a oy verdikten sonra cennettin anahtarı cebinizdedir. Bunu iyi bilin”

 

 

 

Göktaş’ın bu sözleri sosyal medyada büyük tepkiye neden oldu.

 

 AKP her zamanki gibi

 

Göktaş ilk değil. AKP’li isimlerin özellikle seçim yaklaşırken dini söylemleri diledikleri gibi kullandıkları dikkat çekiyor.

AKP Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar da ‘Erdoğan'ı desteklemenin imanın gereği’ olduğunu söylemiş, "Yarın mahşerde Allah'ın karşısına çıktığınız zaman, Allah o emaneti bize verdiğinizden dolayı size inşallah hiçbir hesap sormayacak" diyecek kadar ileri gitmişti.

 

AKP hükümetlerinde Milli Savunma ve Milli Eğitim bakanlıkları da yapmış olan Sivas milletvekili İsmet Yılmaz ise partiye oy verenlerin kıyamet günü beraat belgesini alacaklarını söylemişti.

 

 Yorumlar için veri yok!

İlgili konular

Çin lideri Şi İtalya'da: Serie A'nın ilk hafta maçları Çin'de oynansın

Çin lideri Şi İtalya'da: Serie A'nın ilk hafta maçları Çin'de oynansın

1 hour önce

Çin Devlet Başkanı Şi Cinping, Avrupa turunun ilk durağı İtalya'da, ekonomiden futbola pek çok alanda ikili ilişkileri güçlendirme hedefiyle görüşmeler yaptı.Devamını oku
Turkcell Genel Müdürü görevinden ayrıldı

Turkcell Genel Müdürü görevinden ayrıldı

1 week önce

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu'nun görevinden ayrıldığı belirtildi. Turkcell'in Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) resmi bir açıklamayla değişikliği bildirmesi bekleniyor.Devamını oku