Türkiye Haberleri

Erdoğan’a oy ver, cennetin anahtarı cebinde!

2 ay önce

Erdoğan’a oy ver, cennetin anahtarı cebinde!

AKP Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkan aday adayı Mustafa Göktaş, seçmene "AKP’ye, Erdoğan’a oy verin, cennetin anahtarı cebinize girsin” sözü verdi.

 

31 Mart’taki yerel seçimlerde, AKP Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkan aday adayı olan Mustafa Göktaş, AKP Karaköprü adayı Metin Baydilli'ye destek olduğu bir organizasyon sırasında konuşma yaptı. Göktaş konuşmasında ‘cennetin anahtarını’ vaat etti:

“Analarım, bacılarım, Allah için Peygamber için Metin Baydilli'ye destek çıkın. Ben 32 devlet gezdim. Sudan'a gittim polisler beni kapıda karşıladı. Beni Erdoğan vatandaşı olarak karşıladılar, alıp Ömer Beşir'in yanına götürdüler. Orada bir ay kaldım. Türkiye'nin 81 ili ve ilçesi 31 Mart'ta Ak Parti'ye oy verin, Erdoğan'a oy verin. Erdoğan'a oy verdikten sonra cennettin anahtarı cebinizdedir. Bunu iyi bilin”

 

 

 

Göktaş’ın bu sözleri sosyal medyada büyük tepkiye neden oldu.

 

 AKP her zamanki gibi

 

Göktaş ilk değil. AKP’li isimlerin özellikle seçim yaklaşırken dini söylemleri diledikleri gibi kullandıkları dikkat çekiyor.

AKP Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar da ‘Erdoğan'ı desteklemenin imanın gereği’ olduğunu söylemiş, "Yarın mahşerde Allah'ın karşısına çıktığınız zaman, Allah o emaneti bize verdiğinizden dolayı size inşallah hiçbir hesap sormayacak" diyecek kadar ileri gitmişti.

 

AKP hükümetlerinde Milli Savunma ve Milli Eğitim bakanlıkları da yapmış olan Sivas milletvekili İsmet Yılmaz ise partiye oy verenlerin kıyamet günü beraat belgesini alacaklarını söylemişti.

 

 Yorumlar için veri yok!

İlgili konular

'Yeter çocuğumuz ölüyor'

'Yeter çocuğumuz ölüyor'

5 saat önce

Açlık grevini sürdüren DTK Eş Başkanı Leyla Güven'in eylemi 194’üncü gününe ulaşırken, ölüm orucuna başlayan tutukluların eylemi ise 21’inci gününe girdi.Devamını oku
Borç batağındaki İSKİ'de araç saltanatı!

Borç batağındaki İSKİ'de araç saltanatı!

19 saat önce

İYİ Partili İBB Meclis Üyesi Suat Sarı, İBB’ye bağlı İSKİ’nin yönetici kadrosunda 124 kişi bulunmasına rağmen 874 adet kişiye tahsisli araç bulunduğuna dikkat çekti.   İsta...Devamını oku